מה משפיע על מחיר מדרסים?

מאמר זה נועד לתת כלים לקורא אשר מעוניין לרכוש מדרסים בפעם הראשונה בחייו וגם לצרכני המדרסים שחשים שאינם הבינו איך ומה צריך לדעת כדי להגדיל את אחוזי ההצלחה בהתאמת מדרסים נכונה.

כמה עולים מדרסים? 

ראשית כל, בקצרה חשוב להבין שענף המדרסים גדול ומגוון, וזאת הסיבה שמרבית צרכני המדרסים מרגישים מבולבלים ומנוצלים. ישנן לא מעט חנויות מדרסים ובגלל זה חשוב מאוד לדאוג שאתם מגיעים למקום הנכון. למדרסים ישנה חשיבות גדולה לאיזון הגוף. המדרס יכול לעזור ולשנות את איכות החיים לטובה, וזאת במידה והזמנתם את המדרסים המתאימים לכם. המידע שיינתן לכם כאן נועד לתת לכם כלים נכונים לרכישת מדרסים ולעשות סדר בנושא, מכיוון שיש לא מעט דעות ומאמרים בתום המדרסים האורטופדיים.
יציקת גבס לתוך מתבע להכנת מדרסים לפי מידות גבס
עקב אכילס הוא מכון אורטופדי אשר מספק שקיפות ואמינות מלאה ללקוחותיו במשך שנים רבות, שכל מהותו מושתת על ערך עליון שהוא לתת מענה לכל הזקוקים, הן מבחינה מעשית והן מבחינת ייעוץ והכוונה מקצועית ואמינה בתחום הרפואה ובנושא בעיות אורטופדיות. 
מה משפיע על מחיר מדרסים?
אתם מוזמנים ליצור קשר:
זקוקים לאביזר אורטופדי? גרביים אלסטיים? מעוניינים לקבוע תור לאבחון והתאמת מדרסים? השאירו פרטים למענה מהיר:

להלן שאלות שכיחות ונפוצות בתחום המדרסים

כמה עולים מדרסים לפי מידות גבס?

מחיר המדרס יהיה תלוי במספר אלמנטים מכריעים, כגון; מנח כף הרגל, בחירת החומרים, משך האחריות, מספר שכבות, משקל, התאמת המדרס לסוג הנעל ועוד.

במידה ונעליים שלכם לרוב אלנגנטיות, צרות וחסרות נפח, יהיה על המכון האורטופדי לייצר מדרס דק שמתאים לנעליים אלגנטיות ובה בעת יתאים לכם וייתן מענה לבעיה ממנה אתם סובלים (מדרס אלגנט אינו מתאים לכל בעיה). ככל שהבעיה מורכבת ומספר הפתלוגיות רב, יהיה על המכון לייצר מדרס איכותי ככל שניתן, שייתן מענה היקפי וזה בא לידי ביטוי בתמחור המדרס.

מדרסים אורטופדיים לפי מידות גבס
האם איכות ומחיר המדרסים משתנים ממכון למכון?

ללא ספק! מדובר באביזר רפואי שמיוצר באופן ידני (Customized) ומתוכנן על ידי הטכנאי המאבחן. איכות המדרס אינה נמדדת רק באיכות החומרים. הצלחת המדרס תלויה ברמת הידע והמקצועיות של המאבחן וצוות המכון. בנוסף, יש עוד הרבה גורמים אחרים שמשפיעים על התוצאה הסופית, ועליהם נפרט בהמשך.

לסיכום, בסבירות גבוהה, שכשתופנו למכון אורטופדי אמין ומקצועי, המחיר יהיה בהתאם. עם זאת, שימו לב כי לא כל מי שיגבה מכם מחיר גבוה ייצר עבורכם מדרסים אורטופדיים שאיכותם תואמת למחיר. בהמשך מפורט איך לזהות שהרגלים שלכם יגיעו לידיים טובות!

איך לדעת לאיזה מכון אורטופדי ללכת?

√ עליכם לקבל ייעוץ ואבחון מכמה מכונים או חנויות אורטופדיה.

√ אל תתרשמו מנראות המקום או מהחלוקים הלבנים, זה לא אומר דבר ולא משפיע על איכות המדרסים שתזמינו! שימו לב לאיכות השירות וודאו כי הצוות במכון הוא בעל ידע בתחום האנטומיה ופיזיולוגיה. שאלו את כל מה שאתם רוצים לשאול וצפו לתשובות ברורות שיספקו אתכם.

√ חשוב מאוד לשאול האם אתם מקבלים את הגבס בסוף התהליך לאחר ייצור המדרסים (במידה ועשיתם מדרסים על פי מידות גבס). אם המכון לא מוסר את הגבס, דבר זה עלול להדליק נורת אזהרה שהמדרס אינו נעשה בדרך מקובלת. את הגבס מקבלים לשם ההגינות והוכחה שבאמת המדרס יוצר על פי מידות גבס ולא קיבלתם מדרס מוכן ואוניברסלי.

√ חפשו חוות דעת על המכון (מומלץ לקבל כמה חוות דעת).

√ וודאו שהמכון האורטופדי עורך מעקבים ומזמין אתכם לבדיקה אחת לכמה חודשים כדי לוודא אם יש או אין צורך בשיפורים.

למה לא ניתן לברר את מחיר המדרסים בטלפון או דרך פניות באתר?

אחד המרכיבים העיקריים שעליו מבססים חלק גדול ממחיר המדרס הוא מנח כף הרגל והפתלוגיות. בלי לראות את כף הרגל ולאבחן אותה בצורה דייקנית לא יהיה נכון להעריך את מחיר המדרס. 

על מה מתבסס מחיר המדרסים?

 מחיר המדרס מורכב מכמה פרמטרים:

√ חומרים - החומרים משתנים בהתאם למנח כף הרגל ופתולוגיות.

ידע מקצועי, תאורתי ומעשי.

√ זמן - לא מעט זמן מוקדש לכל אדם שמעוניין בהתאמת מדרסים: זמן בדיקה לאבחון הבעיה, זמן לקיחת מידות (במקרה ומדובר בלקיחת מידה בחבישת גבס), זמן ייצור המדרסים, זמן התאמה לנעליים ביום המסירה וזמן האחריות (כאשר תתבקשו להגיע לביקורות ומעקב).

התאמת מדרסים אורטופדיים

חשוב לזכור שמחיר המדרס מושפע משמעותית מעבודה, זמן, חומר וידע, וככל ש"משחקים עם המחיר" איכות המדרס תיפגע (יחסכו על החומרים או על הזמן שמוקדש לכם). משפט שנכון לרוב הרכישות בחיים הוא ''אני לא מספיק עשיר בשביל לקנות דברים זולים'', וזה נכון במיוחד בתחום הרפואה.

לאלו מכם אשר נכוו ממדרסים בעבר!

אין זה אומר שחוויה שחוויתם ממדרסים שעשיתם במכון אחד תהיה דומה לזו שתהיה לכם במכון אחר. למה זה נכון? טעמו של רוגלעך - מאפה קטן ומגולגל בשוקולד - יהיה שונה בכל מאפיה. במאפיה אחת ישקיעו בחומרי גלם איכותיים והאופה ידע בדיוק מה היא כמות המרכיבים המושלמת וכמה זמן המאפה צריך להיות בתנור. לעומת זאת, מאפיה אחרת קונה את הרוגלעך ממפעל תעשייתי, אשר מייצר אותו עבורה ועבור המון מאפיות אחרות, וכל מה שדרוש מהמאפיה זה להכניס את הרוגלעך לתנור. לרוגלעך הראשון יהיה טעם שיפעיל לכם את כל בלוטות הטעם, את חוש הריח ואף יעלה חיוך על פניכם, אך לשני יהיה טעם של סתם מאפה. וזה בדיוק המצב עם מדרסים!

האם כדאי לרכוש מדרסים אורטופדיים זולים?

ישנה אימרה באנגלית שרובנו חווים אותה על בשרנו: "If you are looking to pay in peanuts you will get monkeys" (אם אתה מחפש לשלם בבוטנים (בזול), אתה תקבל קופים). במקרים רבים תוכלו למצוא בחיפוש באינטרנט מדרסים 1+1, מדרסים במחיר 179 ש"ח, "מבצע" מדרסים שעלותם היא 299 ש"ח במקום 1000 ש"ח ועוד.
לקוחות יקרים, במחירים אלו אתם תקבלו מדרסים ששווים 1+1, ששווים 179 ש"ח, ששווים 299 ש"ח ולא 1000 ש"ח. מדרסים לפי מידות גבס לא יכולים לעלות 179 ש"ח או 299 ש"ח. על כן, אל תשחקו עם בריאות הרגליים שלכם, אחרי הכל הן סוחבות אותנו ממקום למקום כל יום כל היום!

למכון האורטופדי עקב אכילס סניף בירושלים, תל אביב (דרך השלום ו-רמת אביב) וראשון לציון. אתם מוזמנים לאבחון וייעוץ בחינם וללא התחייבות! 9418*

המלצה חמה על רפאל וצוות עקב אכילס. באופן אישי רפאל עשה לי מדרס מותאם אישית עבור כאב שהיה לי בברך בזמן ריצה. מקצוענות, איכות, הקשבה ועבודה מהירה מאוד של רפאל. מאז אני ממליץ לכל מטופליי להגיע לרפאל ולהנות מיחס מקצועי ואדיב ומשירות מקצועי ללא פשרות! המלצה חמה חמה חמה
אורי פלוטקין
ליאת לוי
תודה לרפאל על השירות האדיב, והמקצועיות! שמחתי להגיע למקום עם מחירים נוחים ואנשים נפלאים!
ליאת לוי
אבי לוי
השירות שלכם שווה הכל. הייתי כרגע בסניף ירושלים ואני חייב לציין שאליחי הטכנאי שטיפל בי מקצועי ואמין. ממש מרוצה מכם! תודה!
אבי לוי
נופר שמעון
אני חיילת ועשיתי מדרסים במכון עקב אכילס בירושלים. שירות מקצועי אלופים!
נופר שמעון
אייל קולורני
אחד המקומות המקצועיים ביותר! מקצועיות, שירות ואדיבות ברמה גבוהה שלא נתקלתי בה בתחום הזה בעבר.
אייל קולורני
‏תמי משען רבני
הופנתי ע"י אורטופד להתקין מכשיר A F O למנוע צניחת כף רגל וקרסול פניתי למספר חניות המטפלים בבעיות אורטופדיות ולא נעינתי לצרכים ..בשיחת טלפון עם חנות בשם "עקב אכילס" דיברתי עם אליחי זאנה הסברתי לו את הבעיה ולהפתעתי דאג להזמין לי את המדרס המיוחד תוך מספר ימים התקשר אליחי הגעתי לחנות שנפתחה חדש בבנין שערי העיר רחוב יפו 216 ירושלים. אליחי היה במקום טיפל בנו בסבלנות והתאים לי את המכשיר לרגל בדייקנות וביקש שכל בעיה שתהיה יטופל ברצון ..תודה לאליחי על שירות הטוב והסבלנת .וממליצה מאוד. .אלי ותמי משען פיסגת זאב ירושלים
‏תמי משען רבני
רעם שפירא
עשיתי בסניף בראשל"צ והמדרסים מעולים. אני עושה הרבה ספורט והמדרסים נשארו איתי לתקופה ארוכה ללא בלאי. המחיר לא זול אבל גם לא יקר משמעותית מאלו שניסיתי קודם ואלו שאתם עשיתם לי היו הטובים ביותר, העמידים ביותר והנוחים ביותר. גם כשרציתי לעשות שוב אחרי כמה שנים חזרתי (וד.א המדרס נשאר תקין, פשוט רציתי עוד אחד ספייר לנעליים אחרות). ממליץ מאוד.
רעם שפירא
חי אלעזר
מקצוענים!!! לא כל יום מוצאים אנשים כמוכם, תודה רבה לכם צוות עקב אכילס❤
חי אלעזר
אבירם טרוזמן
שירות אמין ומקצועי, עזר לי מאד, פשוט אלופים!!!!
אבירם טרוזמן
יונתן גלוזמן
אני חייל קרבי ועשיתי מדרסים בעקב אכילס בירושלים. הרגשה הכי טובה שיש אני עם המדרסים כבר חצי שנה ואני מאוד מרוצה!
יונתן גלוזמן
רוצה לקבל פרטים על מוצר זה