למה באמת אנחנו רצים?

על מנת לענות על שאלה זו אנחנו צריכים לחזור אחורה בזמן ולהעיף מבט קטן לעבר הטבע. פעם כשאנשים היו מאבדים את הדרך הם היו צריכים להרים את הראש לשמיים ולכוכבים על מנת להבין מה הוא הכיוון הנכון. כמו כן בעזרת מבט קטן לשמיים אפשר היה לברר מה השעה על פי מיקום השמש, והירח היה עוזר לאנשים לגלות מה הוא היום בחודש. עם זאת, האם היה לאנשים צורך לרוץ? בשביל מה? גלו את התשובה בהמשך!

איך בכלל התחלנו לרוץ? 

ריצה לא תמיד הייתה תחביב. בני האדם רצו מאז ומתמיד, שכן ללא הריצה אי אפשר היה לצוד ביעילות ולשרוד. האמת שזה לא היה ממש משנה אם אתה הצייד או הניצוד, בשני המקרים היית חייב לרוץ. הנקודה היא שהריצה מושרשת אצלנו עמוק ב-DNA שלנו כגן הישרדותי. הגן הזה נקרא "FORGET EVERYTHING AND RUN - "FEAR. הקדמונים היו רצים אחר הציד, והרעב הניע אותם. בנוסף, הם היו צריכים להיזהר לא להפוך לניצוד. בזמן הציד עצמו היה מרוכז הצייד במטרה בלבד ללא היסח דעת. לא צריך להיות חכם גדול כדי לצוד חיה למאכל אבל כן צריך כושר וסיבולת לב ריאה. מספיק שתיתן לחיה לרוץ במשך 15 דקות בחום של 45-50 מעלות כמו באפריקה והרי לך ולכל השבט ארוחת ערב דשנה. הסיבה היא שלאחר 15 דקות חום גופה של החיה לא יוכל לשאת את העומס והיא תקרוס (אין האמור לעיל אומר כי הכותב מאשר ציד חיות בכלל).

למה אנחנו רצים?

בואו ניתן מבט לטבע, ראיתם פעם נמר קם ומתחיל לרוץ כי זה בריא? או זברה שהחליטה לשים טרניג בפסים של שחור לבן ורצה לה כי זה טוב לסיבולת לב ריאה? או קנגרו שהחליט להזמין מדרסים אורטופדיים כי זה ישפר לו את הניתור? לא ולא, היא תרוץ רק כדי לשרוד עוד יום. לעומת זאת, היום כשאנחנו רצים עם האוזניות בשביל להנעים את הזמן ו"יאללה שיגמר כבר", איך בדיוק אנחנו מתמקדים במטרה? או יותר נכון, מה היא המטרה? איך אנחנו מתנתקים מהסביבה כדי להרגיש שאנחנו שורדים?

הרי היום לעומת פעם, כדי לאכול, כל מה שצריך זה פשוט לגשת לסופר או לפתוח את המקרר במטבח. היום אנו רצים אחרי דברים אחרים, רובינו רודפים אחרי כסף, ויש כאלה שירוצו אחר תהילה, כבוד, ועוד כהנה וכהנה. אבל אנחנו רצים כי לפחות פעם ביום אנחנו מתנתקים מהחומר וההמולה מסביבנו ורוצים להתחבר לשקט ולסביבה, לרחש העצים, לפעימות הלב, להקשיב לנשימה, לנחיתה של נעלי ריצה באדמה ולהרגשה שהיום אנחנו עושים את הקילומטר הבא ובכל נחית על האדמה מורידים מעצמנו עוד גרם של דאגה. המטרה היא להשיג מיקס של שקט נפשי / רוחני, אדרנלין וחומצות אמינו. נסו לתאר את עצמכם לפני 4000 שנה אחרי יום מפרך בשדות או בדיר, הייתם יוצאים לרוץ אחרי יום העבודה שלכם רק בשביל ה"פאן" או בגלל שזה בריא? הפואנטה בריצה היא להשאיר את הציביליזציה מחוץ לריצה, אחרי הכל לרוץ זה הדבר הכי "uncivilize”.

פשוט להתנתק מהכל ולהתחבר לעצמך!

למכון האורטופדי עקב אכילס סניפים בירושלים, תל אביב וראשון לציון. אתם מוזמנים לאבחון ויעוץ בחינם וללא התחייבות! 9418*

למה באמת אנחנו רצים?
לייעוץ מיידי מהמומחים שלנו:
סובלים מבעיה אורטופדית? מחפשים מוצר מסוים? השאירו פרטים למענה מהיר:
0 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

עקב אכילס מתמחים בהתאמת מדרסים לפי מידות גבס בהתאם לבעיות כף רגל, קרסול, ברכיים וגב. סוג המדרסים ייקבע רק לאחר בדיקה ואבחון של כף הרגל. אבחון וייעוץ בחינם וללא התחייבות! 

סניפים: ראשון לציון, ירושלים, תל אביב, רמת אביב.

תמונות המדרסים להמחשה בלבד!

מבוטחי כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש"ח עבור מדרסים אורטופדיים.
למימוש הזכאות יש להגיע אל אחד מסניפי עקב אכילס ואבחון והתאמת מדרסים.
יש לשלוח לקופה את החשבונית מס קבלה ביחד עם ההפניה של רופא אורתופד בלבד!

850 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

נעלי ספורט בטכנולוגיה שווצרית. רוחב B / D / 2E.

אקסטרה רוחב ועומק להתאמת מדרסים. 


 
0 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

בלעדי בעקב אכילס - Multi Zone - smart dynamic foot Support

שנתיים של תכנונים, שרטוטים, אין ספור ווארסיות, מחשבה, התאמת החומרים וידע הולידו את המדרסים הכי חכמים שיצרנו עד היום.
החומרים מיצרים ומורכבים בגרמניה ומגיעים כמשטח ישר, ואת שאר העבודה נעשית במעבדות עקב אכילס.


חדש חדש ובלעדי בעקב אכילס - המדרס החכם Multi zoneמדרסים בהתאמה אישית Multi Zone

5 אזורי תמיכה ושילוב חומרים ברמות קשיחות / ריכוך.

  1. אזור העקבים מתחבר עם אזור הקשת הפנימית ויוצר צורה של "קוברה", רמת קושי 45 SHOR מה שיוצר אחיזת עקבים ותמיכה בקשת.

  2. מרכז העקבים ועד הכריות מורכב מחומר רך ובולם ברמת צפיפות של 20/25 SHOR ומאפשר בלימה ממרכז התחתון של העקבים ועד אזור הכריות.

  3. בחלקו החיצוני בין עצם הקובואיד למטטרזל ה 5 (ממש באזור המפרק של העצמות האלו) שכבה חצי קשיחה 30 SHOR והסיבה היא, מכיוון שלרוב האנשים יש עצם בולטת באזור, עצם זו היא צוואר המטטרזל ה-5 בדיוק באזור המפרק בין הקובואיד למטטרזל.

  4. אזור ארבעת הבהונות 2-3-4-5 עשויים מחומר ברמת צפיפות 30 SHOR בכדי לא לאפשר לבהונות שקיעת יתר בזמן ההליכה.

  5. והאחרון, אזור הבוהן (הלוקס), מכיוון שהבוהן תפקיד מאוד חשוב בדחיפת הרגל לצעד הבא והעומס על הבוהן הוא רב. אזור זה יהיה מחומר מיוחד בעל רכות גבוהה אך דחיסות נמוכה.   

למה צריך כל אזור בחומר ומבנה שונה?
לשם כך יש צורך לקרוא את ההסבר מטה.
0 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

מדרסים מותאמים לפי מידות גבס לרצי מרתון וריצות ארוכות, לביצועים טובים יותר ולריצות ללא כאבים.

 המונה להמחשה בלבד!

 

מבוטחי כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש"ח עבור מדרסים אורטופדיים.
למימוש הזכאות יש להגיע אל אחד מסניפי עקב אכילס ואבחון והתאמת מדרסים.
יש לשלוח לקופה את החשבונית מס קבלה ביחד עם ההפניה של רופא אורתופד בלבד!


800 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

הדגם הראשון שאיתו חברת קסלרו התחילה את הדרך, והיום החברה מייצרת את אותה הנעל עם הרבה יותר שיפורים נוחים. בשל יצירת טכנולוגיה ייחודית משלה חברת Xelero הפכה לאחת החברות מובילות בעולם בתחום הנעלה אורטופדית להליכה וריצה. מאחורי כל דגם מסתתרת טכנולוגיה שוויצרית ופטנט יחודי לנעלי קסלרו (מס' פטנט US B,474,154,B2). חווית ההליכה בנעלי קסלרו שונה לחלוטין מכל נעל שנעלתם עד היום!

במחיר מבצע עד גמר המלאי!

990 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

דגם חדש מבית Xelero 

נעלי הליכה וספורט אורטופדיות לגברים
דגם מטריקס 2020 בעלת ריפוד EVA רך, כרית ג'ל עם אלמנט הנעה המשרה תנועה קדימה.
אלמנט הנמצא בתוך הסוליה המניעה את העקב ומעניק איזון טוב יותר על ידי גלגול כף הרגל קדימה במצב ניטרלי בכדי לשמור על כף הרגל, הקרסול, הברך והירכיים. לוחית הבקרה מפחיתה את לחצי הרגליים הקדמיות למעבר יעיל לצעד הבא.

נעליים Xelero הוכחו עזרה בכמה בעיות נפוצות הקשורות בכף הרגל הכולל: plantar fasciitis, hallux rigid, כאב בקרסול, כאבי ברכיים וכאבי גב תחתון.
1200 ₪ 1200 ₪
התקשרו ל-9418*

Hyperion II 

נעלי טיולים והליכה גבוהות, עמידות בתנאי שטח ואטומות לחדירת מים - waterproof, מיוצרות בטכנולוגית Aquamax.

סוליית רוקר פיזיולוגית ובולמת זעזועים, אך אם זאת מייצבת את הרגל ומגלגלת אותה לצעד הבא.

גפה עליונה עשויה מעור נובוק. רוחב D/W. טכנולגיה שווצרית.

 xelero

ליאת לוי
תודה לרפאל על השירות האדיב, והמקצועיות! שמחתי להגיע למקום עם מחירים נוחים ואנשים נפלאים!
ליאת לוי
אבי לוי
השירות שלכם שווה הכל. הייתי כרגע בסניף ירושלים ואני חייב לציין שאליחי הטכנאי שטיפל בי מקצועי ואמין. ממש מרוצה מכם! תודה!
אבי לוי
נופר שמעון
אני חיילת ועשיתי מדרסים במכון עקב אכילס בירושלים. שירות מקצועי אלופים!
נופר שמעון
אייל קולורני
אחד המקומות המקצועיים ביותר! מקצועיות, שירות ואדיבות ברמה גבוהה שלא נתקלתי בה בתחום הזה בעבר.
אייל קולורני
‏תמי משען רבני
הופנתי ע"י אורטופד להתקין מכשיר A F O למנוע צניחת כף רגל וקרסול פניתי למספר חניות המטפלים בבעיות אורטופדיות ולא נעינתי לצרכים ..בשיחת טלפון עם חנות בשם "עקב אכילס" דיברתי עם אליחי זאנה הסברתי לו את הבעיה ולהפתעתי דאג להזמין לי את המדרס המיוחד תוך מספר ימים התקשר אליחי הגעתי לחנות שנפתחה חדש בבנין שערי העיר רחוב יפו 216 ירושלים. אליחי היה במקום טיפל בנו בסבלנות והתאים לי את המכשיר לרגל בדייקנות וביקש שכל בעיה שתהיה יטופל ברצון ..תודה לאליחי על שירות הטוב והסבלנת .וממליצה מאוד. .אלי ותמי משען פיסגת זאב ירושלים
‏תמי משען רבני
רעם שפירא
עשיתי בסניף בראשל"צ והמדרסים מעולים. אני עושה הרבה ספורט והמדרסים נשארו איתי לתקופה ארוכה ללא בלאי. המחיר לא זול אבל גם לא יקר משמעותית מאלו שניסיתי קודם ואלו שאתם עשיתם לי היו הטובים ביותר, העמידים ביותר והנוחים ביותר. גם כשרציתי לעשות שוב אחרי כמה שנים חזרתי (וד.א המדרס נשאר תקין, פשוט רציתי עוד אחד ספייר לנעליים אחרות). ממליץ מאוד.
רעם שפירא
חי אלעזר
מקצוענים!!! לא כל יום מוצאים אנשים כמוכם, תודה רבה לכם צוות עקב אכילס❤
חי אלעזר
אבירם טרוזמן
שירות אמין ומקצועי, עזר לי מאד, פשוט אלופים!!!!
אבירם טרוזמן
יונתן גלוזמן
אני חייל קרבי ועשיתי מדרסים בעקב אכילס בירושלים. הרגשה הכי טובה שיש אני עם המדרסים כבר חצי שנה ואני מאוד מרוצה!
יונתן גלוזמן
פזית יהב
תודה מיוחדת לרפאל מ"עקב אכילס" סניף ראשון לציון, על השירות הנפלא המקצועיות והיחס המסור, בהתאמת המדרסים ובחירת נעל מושלמת עבור בני. בהחלט ראוי לציון ולשבח!
פזית יהב
קבל עדכונים על מבצעים באתר!