איך בחירת נעל ספורט נכונה משפרת את איכות הפעילות הגופנית?

נעל ספורט נכונה תהפוך כל פעילות ספורטיבית ליעילה, נעימה ונוחה יותר, וכמובן שגם תקל עליכם רבות.

מה הוא הדבר החשוב ביותר בבחירת נעלי ספורט? 

אחרי תקופה ארוכה של דחיות נגמרו לכם התירוצים והחלטתם שהגיע הזמן להתחיל להתאמן באופן קבוע על פי תוכנית מסודרת? זה לא משנה אם אתם מתכננים לעשות הליכות, לרוץ, לשחק כדורגל עם חברים או כדורשת עם חברות, בכל פעילות גופנית חשיבות של בחירת נעל ספורט מתאימה ונכונה היא משמעותית.

כיום חנויות ספורט מציעות מגוון ענק של נעלי ספורט בסוגים, צבעים וסגנונות שונים לגברים ולנשים. לעיתים קרובות ההבדלים בין נעליים שונות גדולים ומשמעותיים, הן מבחינת צבע הנעל והן מבחינת העלות והאיכות של הנעל.

אמנם מבחר גדול שכזה עלול לעיתים לבלבל אתכם, אך תזכרו שלכל פעילות ספורטיבית מתאימה נעל מסוג אחר. על כן, בראש ובראשונה חשוב להתאים את נעל הספורט שלכם לסוג הפעילות אותה אתם רוצים לבצע.

מדוע יש להתאים את נעל הספורט לפעילות גופנית?

לכל פעילות ספורטיבית מתאימה נעל משלה: ישנן נעליים שמתאימות להליכה, נעליים שמתאימות לריצה, נעלי כדורסל ונעליים שמתאימות למשחק כדורגל עם חברים.

הסיבה העיקרית בגינה ישנן נעליים שמתאימות לכל אחד מסוגי הספורט היא שמירה על בריאות כף הרגל. אף על פי שאנחנו מקווים לשמוע כי מדובר בדרך יצירתית של מנהלים מיומנים להגדיל את ההכנסות של חברות הנעליים, ההבדל בין סוגי הנעליים הוא משמעותי, ולא מומלץ להתעלם ממנו.

במהלך ביצוע פעילות גופנית, הרגל שלנו מבצעת מגוון רחב של תנועות שמשתנות בהתאם לסוג הפעילות. כך, בריצה למשל, התנועות מונוטוניות יחסית, ולעומת זאת בעת משחק טניס ישנו מגוון רחב של תנועות: בלימות, האצות ושינויי כיוון רבים. נעלי טניס מותאמות למגוון פעולות זה (נעלי טניס מייצבות את הרגל וכוללות בולמי זעזועים רציניים) ומשחק טניס עם נעליים שאינן מתאימות עלול להוביל לפגיעה בכף הרגל ואף לפציעות רציניות. על כן, הדבר הבריא ביותר עבורכם הוא להתאים את הנעל שלכם לביצוע הפעילות הספורטיבית.

בוחרים נעלי ספורט בצורה חכמה! 

פרמטר חשוב נוסף אליו עליכם לשים לב בעת בחירת נעלי ספורט הוא נוחות. תחושת הנוחות שלכם בעת ביצוע פעילויות גופניות עם הנעל היא משמעותית. בדרך כלל הגוף שלכם אינו טועה ותחושת חוסר נוחות בעת ביצוע פעילות גופנית היא הדרך שלו לשדר לכם שמשהו לא כשורה. לכן, זה לא מפתיע שנמצא כי תחושת נוחות חזקה יותר מקטינה את שיעור הפציעות במהלך פעילות גופנית.

יתר על כן, חשוב מאוד להתאים את הנעל למבנה כף הרגל. למשל, אם אתם סובלים מפלטפוס בכף הרגל (מבנה כף רגל עם קשת נמוכה) צריכים לרכוש נעליים אורטופדיות שיתאימו לכם ויפחיתו את הנזק שעלול להיגרם לגוף בעת הפעילות הספורטיבית.

לסיכום, בחירת נעלי ספורט היא לא דבר שאפשר להקל בו את הראש. בחירת נעל שאינה נכונה עלולה לגרום לתחושת חוסר נוחות וגם לנזק בריאותי וכאבים מתמשכים בכף הרגל. כיום קיים מבחר של נעלי ספורט לגברים ולנשים וזה מאפשר לכם להתאים את סוג הנעל לפעילות הגופנית, ולמבנה כף הרגל שלכם על מנת לספק לכם תחושת נוחות מירבית במהלך הפעילות הגופנית.

איך בחירת נעל ספורט נכונה משפרת את איכות הפעילות הגופנית?
לייעוץ מיידי מהמומחים שלנו:
סובלים מבעיה אורטופדית? מחפשים מוצר מסוים? השאירו פרטים למענה מהיר:
800 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

הדגם הראשון שאיתו חברת קסלרו התחילה את הדרך, והיום החברה מייצרת את אותה הנעל עם הרבה יותר שיפורים נוחים. בשל יצירת טכנולוגיה ייחודית משלה חברת Xelero הפכה לאחת החברות מובילות בעולם בתחום הנעלה אורטופדית להליכה וריצה. מאחורי כל דגם מסתתרת טכנולוגיה שוויצרית ופטנט יחודי לנעלי קסלרו (מס' פטנט US B,474,154,B2). חווית ההליכה בנעלי קסלרו שונה לחלוטין מכל נעל שנעלתם עד היום!

במחיר מבצע עד גמר המלאי!

990 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*
נעל מדגם מטריקס של Xelero מתאימה באופן מושלם להליכה וריצה קלה. סולייה תחתונה (outsole) בעלת משטח ישר וסוליית רוקר, טכנולוגיה MID-SOLE Xelero, פטנט מבטיח יציבות תוך עידוד תנועה קדימה (גלגול של כף הרגל). בשל יצירת טכנולוגיה ייחודית משלה חברת Xelero הפכה לאחת החברות מובילות בעולם בתחום הנעלה אורטופדית להליכה וריצה.

xelero

0 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

בלעדי בעקב אכילס - Multi Zone - smart dynamic foot Support

שנתיים של תכנונים, שרטוטים, אין ספור ווארסיות, מחשבה, התאמת החומרים וידע הולידו את המדרסים הכי חכמים שיצרנו עד היום.
החומרים מיצרים ומורכבים בגרמניה ומגיעים כמשטח ישר, ואת שאר העבודה נעשית במעבדות עקב אכילס.


חדש חדש ובלעדי בעקב אכילס - המדרס החכם Multi zoneמדרסים בהתאמה אישית Multi Zone

5 אזורי תמיכה ושילוב חומרים ברמות קשיחות / ריכוך.

  1. אזור העקבים מתחבר עם אזור הקשת הפנימית ויוצר צורה של "קוברה", רמת קושי 45 SHOR מה שיוצר אחיזת עקבים ותמיכה בקשת.

  2. מרכז העקבים ועד הכריות מורכב מחומר רך ובולם ברמת צפיפות של 20/25 SHOR ומאפשר בלימה ממרכז התחתון של העקבים ועד אזור הכריות.

  3. בחלקו החיצוני בין עצם הקובואיד למטטרזל ה 5 (ממש באזור המפרק של העצמות האלו) שכבה חצי קשיחה 30 SHOR והסיבה היא, מכיוון שלרוב האנשים יש עצם בולטת באזור, עצם זו היא צוואר המטטרזל ה-5 בדיוק באזור המפרק בין הקובואיד למטטרזל.

  4. אזור ארבעת הבהונות 2-3-4-5 עשויים מחומר ברמת צפיפות 30 SHOR בכדי לא לאפשר לבהונות שקיעת יתר בזמן ההליכה.

  5. והאחרון, אזור הבוהן (הלוקס), מכיוון שהבוהן תפקיד מאוד חשוב בדחיפת הרגל לצעד הבא והעומס על הבוהן הוא רב. אזור זה יהיה מחומר מיוחד בעל רכות גבוהה אך דחיסות נמוכה.   

למה צריך כל אזור בחומר ומבנה שונה?
לשם כך יש צורך לקרוא את ההסבר מטה.
850 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

נעלי ספורט בטכנולוגיה שווצרית. רוחב B / D / 2E.

אקסטרה רוחב ועומק להתאמת מדרסים. 


 
1200 ₪ 1200 ₪
התקשרו ל-9418*

Hyperion II 

נעלי טיולים והליכה גבוהות, עמידות בתנאי שטח ואטומות לחדירת מים - waterproof, מיוצרות בטכנולוגית Aquamax.

סוליית רוקר פיזיולוגית ובולמת זעזועים, אך אם זאת מייצבת את הרגל ומגלגלת אותה לצעד הבא.

גפה עליונה עשויה מעור נובוק. רוחב D/W. טכנולגיה שווצרית.

 xelero

990 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*
נעל מדגם מטריקס של Xelero מתאימה באופן מושלם להליכה וריצה קלה. סולייה תחתונה (outsole) בעלת משטח ישר וסוליית רוקר, טכנולוגיה MID-SOLE Xelero, פטנט מבטיח יציבות תוך עידוד תנועה קדימה (גלגול של כף הרגל). בשל יצירת טכנולוגיה ייחודית משלה חברת Xelero הפכה לאחת החברות מובילות בעולם בתחום הנעלה אורטופדית להליכה וריצה.

 

ליאת לוי
תודה לרפאל על השירות האדיב, והמקצועיות! שמחתי להגיע למקום עם מחירים נוחים ואנשים נפלאים!
ליאת לוי
אבי לוי
השירות שלכם שווה הכל. הייתי כרגע בסניף ירושלים ואני חייב לציין שאליחי הטכנאי שטיפל בי מקצועי ואמין. ממש מרוצה מכם! תודה!
אבי לוי
נופר שמעון
אני חיילת ועשיתי מדרסים במכון עקב אכילס בירושלים. שירות מקצועי אלופים!
נופר שמעון
אייל קולורני
אחד המקומות המקצועיים ביותר! מקצועיות, שירות ואדיבות ברמה גבוהה שלא נתקלתי בה בתחום הזה בעבר.
אייל קולורני
‏תמי משען רבני
הופנתי ע"י אורטופד להתקין מכשיר A F O למנוע צניחת כף רגל וקרסול פניתי למספר חניות המטפלים בבעיות אורטופדיות ולא נעינתי לצרכים ..בשיחת טלפון עם חנות בשם "עקב אכילס" דיברתי עם אליחי זאנה הסברתי לו את הבעיה ולהפתעתי דאג להזמין לי את המדרס המיוחד תוך מספר ימים התקשר אליחי הגעתי לחנות שנפתחה חדש בבנין שערי העיר רחוב יפו 216 ירושלים. אליחי היה במקום טיפל בנו בסבלנות והתאים לי את המכשיר לרגל בדייקנות וביקש שכל בעיה שתהיה יטופל ברצון ..תודה לאליחי על שירות הטוב והסבלנת .וממליצה מאוד. .אלי ותמי משען פיסגת זאב ירושלים
‏תמי משען רבני
רעם שפירא
עשיתי בסניף בראשל"צ והמדרסים מעולים. אני עושה הרבה ספורט והמדרסים נשארו איתי לתקופה ארוכה ללא בלאי. המחיר לא זול אבל גם לא יקר משמעותית מאלו שניסיתי קודם ואלו שאתם עשיתם לי היו הטובים ביותר, העמידים ביותר והנוחים ביותר. גם כשרציתי לעשות שוב אחרי כמה שנים חזרתי (וד.א המדרס נשאר תקין, פשוט רציתי עוד אחד ספייר לנעליים אחרות). ממליץ מאוד.
רעם שפירא
חי אלעזר
מקצוענים!!! לא כל יום מוצאים אנשים כמוכם, תודה רבה לכם צוות עקב אכילס❤
חי אלעזר
אבירם טרוזמן
שירות אמין ומקצועי, עזר לי מאד, פשוט אלופים!!!!
אבירם טרוזמן
יונתן גלוזמן
אני חייל קרבי ועשיתי מדרסים בעקב אכילס בירושלים. הרגשה הכי טובה שיש אני עם המדרסים כבר חצי שנה ואני מאוד מרוצה!
יונתן גלוזמן
פזית יהב
תודה מיוחדת לרפאל מ"עקב אכילס" סניף ראשון לציון, על השירות הנפלא המקצועיות והיחס המסור, בהתאמת המדרסים ובחירת נעל מושלמת עבור בני. בהחלט ראוי לציון ולשבח!
פזית יהב
קבל עדכונים על מבצעים באתר!