חומרים לייצור מדרסים

מכון עקב אכילס הוא היבואן והנציג של חברת BLUE STEPS בישראל. אנו בחברת עקב אכילס בחרנו לייצר את המדרסים שלנו מחומרים של החברה הגרמנית BLUE STEPS, משום שהם לא רק בין הטובים והנעימים ביותר עבור המטופלים, אלא גם נוחים בעבודה איתם עבור הטכנאיים שמייצרים את המדרסים.
חומרים למדרסים BLUE STEPS

חברת BLUE STEPS בבעלותו של היינריך היידמן (Heinrich Heidemann) נמצאת בוורסמולד בליבה של וסטפאליה. העובדה שמאז היווסדותה ב-1924 חברת BLUE STEPS היא עדיין עסק משפחתי ומצליח, מעידה על כך שמדובר בחברה בעלת ערכים וסטנדרטים גבוהים וידע מעמיק לגבי דרישות האיכות הטכניות של העולם האורטופדי לייצור מדרסים אורטופדיים

למה בחרנו בחומרים של חברת BLUE STEPS לייצור מדרסים? 

"הלקוחות שלנו ממקסמים את רווחתם של מטופליהם בעזרת פיתוחים חדשים והחומרים הטובים ביותר. המצאותינו Plus Component, ,bi-silverlast וכן bi-silverform, מרכיבי האתילן ויניל אצטט (EVA) שלנו בשילוב של יוני כסף הם צעדים פורצי דרך. "האיכות מובילה אלינו" - המשפט הזה מתאר את כל הפילוסופיה שעומדת מאחורי החברה BLUE STEPS ושלפיה אנו מתנהלים".

BLUE STEPS® – 

cddto-636679773922188492.jpg

החומרים מיוצרים בתנאים קבועים ובכפיפות מוחלטת לדרישות של ה-German Medical Products Act) MPG דירקטיבה 93/42/EEC). 
החומרים של BLUE STEPS נקיים לחלוטין מרעלים ומאלמנטים מסרטנים ידועים.במסגרת דרישות החוק, הם קיבלו אישור של SG Seal of Approval. ה-SG Seal of Approval מבוסס על קריטריונים נוקשים יותר באופן משמעותי בהשוואה לתנאים הקבועים בחוק ההתקנים הרפואיים (MPG). כל החומרים עברו מבחנים נוספים, כלומר בדיקת שחיקה ועמידות לקריעה, והוכחו כעומדים מעל לסטנדרטים הנדרשים. החומרים של חברת BLUE STEPS עומדים בתנאי תקנת הכימיקלים האירופאית (registration evaluation authorization and restriction of chemicals - REACH).

מדוע אנו משתמשים בחומרי הריפוד EVAׂׂ לייצור מדרסים אורטופדיים?

Blue Med 18 ,Blue Flex 22 ,Blue Lastic 25 ,Blue Refl ex 10 ,bi-silverlast ,bi-silverform (חומרים שעשויים מאתילן ויניל אצטט)  כולם עברו בדיקה לתאימות העור על ידי המכונים הגרמניים הידועים. החומרים הגיבו היטב למבחנים שונים. לאחר סקירת התוצאות אישר המכון ללא היסוס את התאמתם של החומרים לעור.
ליטוש חומרים של בלו סטאפ וליטוש של חברה אחרת

כל רכיבי BLUE STEPS® שעשויים מאתילן ויניל אצטט (EVA) הם חומרי תא סגור. היתרון בהשוואה לחומרי תא פתוח הוא עצום: חיידקים אינם מסוגלים לחדור לתוך החומר ולדגור בו. בנוסף, כל החומרים ישמרו היגייניים ונקיים לאחר שטיפתם בחומרי חיטוי. חומרי BLUE STEPS® מיוצרים ומורשים ל-DIN EN ISO9001:2000, הדבר מבטיח איכות קבועה של ייצור. יתרה מכך, כל משטח מקבל חותמת ייצור ומספר. תודות לבקרה הזאת אנו מבטיחים את היכולת לבדוק את המוצר החל מהמוצר הסופי ובחזרה עד לתחילת הייצור.

רבים מחומרי BLUE STEPS® מצוידים ב-Plus Component החדשני שאינו נדבק לנייר ליטוש, יתרון עצום בעת היישום המעשי:

  יותר זמן לעיסוקים דחופים וחשובים

√  קל לנקות את הידיים, הבגדים והמכונות

√ סביבה נקייה יותר שיוצרת תחושת נוחות

√ חומרים קלים לליטוש והברקה

ה-Plus Component אינו נדבק לנייר הלטש ולא משנה את התכונות הפיזיקליות החיוביות של החומר.

שיוף מדרסים
חומרים לייצור מדרסים
אתם מוזמנים ליצור קשר:
זקוקים לאביזר אורטופדי? גרביים אלסטיים? מעוניינים לקבוע תור לאבחון והתאמת מדרסים? השאירו פרטים למענה מהיר:
המלצה חמה על רפאל וצוות עקב אכילס. באופן אישי רפאל עשה לי מדרס מותאם אישית עבור כאב שהיה לי בברך בזמן ריצה. מקצוענות, איכות, הקשבה ועבודה מהירה מאוד של רפאל. מאז אני ממליץ לכל מטופליי להגיע לרפאל ולהנות מיחס מקצועי ואדיב ומשירות מקצועי ללא פשרות! המלצה חמה חמה חמה
אורי פלוטקין
ליאת לוי
תודה לרפאל על השירות האדיב, והמקצועיות! שמחתי להגיע למקום עם מחירים נוחים ואנשים נפלאים!
ליאת לוי
אבי לוי
השירות שלכם שווה הכל. הייתי כרגע בסניף ירושלים ואני חייב לציין שאליחי הטכנאי שטיפל בי מקצועי ואמין. ממש מרוצה מכם! תודה!
אבי לוי
נופר שמעון
אני חיילת ועשיתי מדרסים במכון עקב אכילס בירושלים. שירות מקצועי אלופים!
נופר שמעון
אייל קולורני
אחד המקומות המקצועיים ביותר! מקצועיות, שירות ואדיבות ברמה גבוהה שלא נתקלתי בה בתחום הזה בעבר.
אייל קולורני
‏תמי משען רבני
הופנתי ע"י אורטופד להתקין מכשיר A F O למנוע צניחת כף רגל וקרסול פניתי למספר חניות המטפלים בבעיות אורטופדיות ולא נעינתי לצרכים ..בשיחת טלפון עם חנות בשם "עקב אכילס" דיברתי עם אליחי זאנה הסברתי לו את הבעיה ולהפתעתי דאג להזמין לי את המדרס המיוחד תוך מספר ימים התקשר אליחי הגעתי לחנות שנפתחה חדש בבנין שערי העיר רחוב יפו 216 ירושלים. אליחי היה במקום טיפל בנו בסבלנות והתאים לי את המכשיר לרגל בדייקנות וביקש שכל בעיה שתהיה יטופל ברצון ..תודה לאליחי על שירות הטוב והסבלנת .וממליצה מאוד. .אלי ותמי משען פיסגת זאב ירושלים
‏תמי משען רבני
רעם שפירא
עשיתי בסניף בראשל"צ והמדרסים מעולים. אני עושה הרבה ספורט והמדרסים נשארו איתי לתקופה ארוכה ללא בלאי. המחיר לא זול אבל גם לא יקר משמעותית מאלו שניסיתי קודם ואלו שאתם עשיתם לי היו הטובים ביותר, העמידים ביותר והנוחים ביותר. גם כשרציתי לעשות שוב אחרי כמה שנים חזרתי (וד.א המדרס נשאר תקין, פשוט רציתי עוד אחד ספייר לנעליים אחרות). ממליץ מאוד.
רעם שפירא
חי אלעזר
מקצוענים!!! לא כל יום מוצאים אנשים כמוכם, תודה רבה לכם צוות עקב אכילס❤
חי אלעזר
אבירם טרוזמן
שירות אמין ומקצועי, עזר לי מאד, פשוט אלופים!!!!
אבירם טרוזמן
יונתן גלוזמן
אני חייל קרבי ועשיתי מדרסים בעקב אכילס בירושלים. הרגשה הכי טובה שיש אני עם המדרסים כבר חצי שנה ואני מאוד מרוצה!
יונתן גלוזמן
רוצה לקבל פרטים על מוצר זה