נעלי סלומון ספיד קרוס 3 - איך להבדיל בין מקור לזיוף?

על פי נתוני האתר stopfakes.gov התפתחות של שוק המוצרים המזויפים כמו שעונים, נעליים ואפילו חלקי מטוסים גורמת לחברות בארצות הברית להגיע להפסדים של כ-200 מליארד דולרים מידי שנה.

כבר המון זמן אתם חולמים לקנות את נעל החלומות שלכם? אז מגיע היום ואתם מוצאים את עצמכם מול מסך מחשב על מנת לחפש איפה ניתן לרכוש נעלי סלומון במחיר מציאה. וזה בדיוק הזמן להגיד "זה נראה טוב מדי כדי להיות אמתי!". עם זאת, לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי שלכם, קחו כמה דקות וודאו שלא מנסים לעבוד עליכם.

נעלי סולומון ספיד קרוס 3 המקורי

כדאי לזכור שלא כל האתרים באינטרנט מוכרים סחורה מזויפת ורובם לגיטימיים ומוכרים סחורה אותנטית. לפני שאתם רוכשים נעלי סלומון מומלץ שתיכנסו לאתר של חברת סלומון www.salomon.com ותבדקו אילו צבעים קיימים בדגם שאותו אתם מעוניינים לרכוש. למשל, דגםS-Lab XT 5 לא קיים בצבע כחול לבן ומדובר בנעל מזויפת.

נעלי סולומון מזוייפות

שימו לב כי חברות שמוכרות מוצר מזויף משתמשות בתמונות מקוריות (צבע ולוגו) של נעליים כלומר יהיה לכם מאוד קשה לזהות את הזיוף במיוחד כשמדובר בנעליים שהצבע שלהן תואם לזה שהחברה המקורית מייצרת.

אל תאמינו לכל הביקורות שאתם מוצאים באתרים. מדוע? מפני שיכול להיות שהביקורות נכתבו על ידי אנשים מקורבים לסוחר והם השאירו את ההמלצות על פי בקשתו.

עליכם להיזהר ממושגים כמו:
 • ווריאציות - variants
 • גרסת המפעל - factory variants
 • דוגמאות - samples

בתערוכות בהן משתתפות חברות שמייצרות נעליים בדרך כלל מוצגות דוגמאות במידה 9, ועל כן אם הסוחר מציע לכם טווח רחב של מידות ורושם שהוא זול כי הוא מוכר את ה"דוגמאות" אז סביר להניח שהוא שקרן! אם השתכנעתם כי הנעל שאתה מעוניין אכן מקורית ורכשת אותה באחד מהאתרים בהם גלשת.

איך לגלות האם הנעל שרכשתם היא מקורית?

 • לחצו על הסוליה באזור העקב (ראו תמונה). הסוליה צריכה להרגיש כמו חומר חצי קשיח ואילו הסוליה של נעלי סלומון מזויפות רכה מאוד! סוליה רכה מידי מעידה על איכות חומרים ירודה ומשמעות הדבר היא שהסוליה תקרוס או תידחס מהר מאוד.

נעלי סולומון - סוליה

 • הפכו את הלשונית ובדקו מה היא ארץ הייצור של הנעל. נעליים מקוריות מיוצרות בסין ואילו נעליים מזויפות מיוצרות בווייטנאם.

נעלי סלומון - לשונית ארץ מקור

 • שרוכים של נעלי סלומון מקוריות הם דקים וחזקים (בדומה לחבל של מצנח) ואילו שרוכים של נעליים מזויפות עבים, עגולים ונראים כשרוכים פשוטים. בנעליים מקוריות הסוגר שאיתו מהדקים את השרוך הוא קטן, שחור וקצת שקוף, ואילו בנעליים מזויפות הוא גדול ושחור.

נעלי סולומון - שרוכים

 • מדרסים בנעלי סלומון מקוריות הם של אורטולייט, ואילו בנעלי סלומון מזויפות הרפידה פשוטה מאוד ולא איכותית כלל!

מדרס אורטולייט - נעלי סולומון

עכשיו אתם בטח שואלים למה אני בכלל כותב ומסביר לכם על נעלי סלומון מזויפות. גלו את התשובה בהמשך! 

לפני כשנה חשבתי שאני חכם ונכנסתי לאחד האתרים שההמשך שלו בסיפורי האגדות הוא "... בבא וארבעים השודדים" והחלטתי לרכוש לי נעלי סלומון שמחירן עולה פחות מחצי מהמחיר שלהן בחנות מהיבואן. הייתי בטוח שהיבואן עושה עליי מכה, קורא אותי במחיר ואני מסכים לכך! כישראלי ויהודי גאה, אני לא אוהב לצאת פראייר אז הזמנתי לי זוג נעלי סלומון מאותו האתר.

אחרי 60 יום קיבלתי נעל בקופסה שלא נראית כמו הקופסה של סלומון (גם את הקופסה זייפו), אבל מה שבאמת הוציא אותי מדעתי זה שהכנסתי את היד לתוך הנעל והבנתי שאיכות הנעליים הייתה כל כך גרועה שלא העזתי אפילו להכניס את הרגל לתוך הנעל כדי למדוד אותה. הרגליים שלי סוחבות אותי ממקום למקום ואני מעמיס עליהן את כל יום העבודה שלי, הן כל כך יקרות לי שאני לא אתן להן להיכנס לתוך נעל שלא שווה ציפורן של כף רגלי! את הנעליים זרקתי לפח אחרי שעה מרגע שקיבלתי אותן. וחוץ מזה, למה לי לשלם "שם" כשאני יכול להשאיר את הכסף שלי "כאן"!

כל האמור לעיל מתייחס אך ורק לדגם ספיד קרוס 3.

נעלי סלומון ספיד קרוס 3 - איך להבדיל בין מקור לזיוף?
לייעוץ מיידי מהמומחים שלנו:
סובלים מבעיה אורטופדית? מחפשים מוצר מסוים? השאירו פרטים למענה מהיר:
1200 ₪ 1200 ₪
התקשרו ל-9418*

Hyperion II 

נעלי טיולים והליכה גבוהות, עמידות בתנאי שטח ואטומות לחדירת מים - waterproof, מיוצרות בטכנולוגית Aquamax.

סוליית רוקר פיזיולוגית ובולמת זעזועים, אך אם זאת מייצבת את הרגל ומגלגלת אותה לצעד הבא.

גפה עליונה עשויה מעור נובוק. רוחב D/W. טכנולגיה שווצרית.

 xelero

990 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*
נעל מדגם מטריקס של Xelero מתאימה באופן מושלם להליכה וריצה קלה. סולייה תחתונה (outsole) בעלת משטח ישר וסוליית רוקר, טכנולוגיה MID-SOLE Xelero, פטנט מבטיח יציבות תוך עידוד תנועה קדימה (גלגול של כף הרגל). בשל יצירת טכנולוגיה ייחודית משלה חברת Xelero הפכה לאחת החברות מובילות בעולם בתחום הנעלה אורטופדית להליכה וריצה.

 

990 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*
נעל מדגם מטריקס של Xelero מתאימה באופן מושלם להליכה וריצה קלה. סולייה תחתונה (outsole) בעלת משטח ישר וסוליית רוקר, טכנולוגיה MID-SOLE Xelero, פטנט מבטיח יציבות תוך עידוד תנועה קדימה (גלגול של כף הרגל). בשל יצירת טכנולוגיה ייחודית משלה חברת Xelero הפכה לאחת החברות מובילות בעולם בתחום הנעלה אורטופדית להליכה וריצה.

xelero

0 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

בלעדי בעקב אכילס - Multi Zone - smart dynamic foot Support

שנתיים של תכנונים, שרטוטים, אין ספור ווארסיות, מחשבה, התאמת החומרים וידע הולידו את המדרסים הכי חכמים שיצרנו עד היום.
החומרים מיצרים ומורכבים בגרמניה ומגיעים כמשטח ישר, ואת שאר העבודה נעשית במעבדות עקב אכילס.


חדש חדש ובלעדי בעקב אכילס - המדרס החכם Multi zoneמדרסים בהתאמה אישית Multi Zone

5 אזורי תמיכה ושילוב חומרים ברמות קשיחות / ריכוך.

 1. אזור העקבים מתחבר עם אזור הקשת הפנימית ויוצר צורה של "קוברה", רמת קושי 45 SHOR מה שיוצר אחיזת עקבים ותמיכה בקשת.

 2. מרכז העקבים ועד הכריות מורכב מחומר רך ובולם ברמת צפיפות של 20/25 SHOR ומאפשר בלימה ממרכז התחתון של העקבים ועד אזור הכריות.

 3. בחלקו החיצוני בין עצם הקובואיד למטטרזל ה 5 (ממש באזור המפרק של העצמות האלו) שכבה חצי קשיחה 30 SHOR והסיבה היא, מכיוון שלרוב האנשים יש עצם בולטת באזור, עצם זו היא צוואר המטטרזל ה-5 בדיוק באזור המפרק בין הקובואיד למטטרזל.

 4. אזור ארבעת הבהונות 2-3-4-5 עשויים מחומר ברמת צפיפות 30 SHOR בכדי לא לאפשר לבהונות שקיעת יתר בזמן ההליכה.

 5. והאחרון, אזור הבוהן (הלוקס), מכיוון שהבוהן תפקיד מאוד חשוב בדחיפת הרגל לצעד הבא והעומס על הבוהן הוא רב. אזור זה יהיה מחומר מיוחד בעל רכות גבוהה אך דחיסות נמוכה.   

למה צריך כל אזור בחומר ומבנה שונה?
לשם כך יש צורך לקרוא את ההסבר מטה.
990 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

דגם חדש מבית Xelero 

נעלי הליכה וספורט אורטופדיות לגברים
דגם מטריקס 2020 בעלת ריפוד EVA רך, כרית ג'ל עם אלמנט הנעה המשרה תנועה קדימה.
אלמנט הנמצא בתוך הסוליה המניעה את העקב ומעניק איזון טוב יותר על ידי גלגול כף הרגל קדימה במצב ניטרלי בכדי לשמור על כף הרגל, הקרסול, הברך והירכיים. לוחית הבקרה מפחיתה את לחצי הרגליים הקדמיות למעבר יעיל לצעד הבא.

נעליים Xelero הוכחו עזרה בכמה בעיות נפוצות הקשורות בכף הרגל הכולל: plantar fasciitis, hallux rigid, כאב בקרסול, כאבי ברכיים וכאבי גב תחתון.
1100 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

נעלי קסלרו אופנתיות ואורטופדיות דגם היידי.

סוליית EVA יציבה בעלת לוחית הבקרה בין הגפה התחתונה לגפה העליונה המפחיתה את לחצי הרגליים ע"י מעבר / גלגול יעיל לצעד הבא.
המדרך המקורי של הנעל בעל מבנה אורטופדי עם תמיכה לקשת האורכית כאשר מרכז המדרך רך ובעל ריפוד עור, את המדרך המקורי ניתן לשלוף בקלות במקרה ויש לכם מדרסים בהתאמה אישית.
גפה עליונה עשויה מעור איכותי וכך גם הביטנה הפנימית של הנעל.

סוליה אנטי סליפ למניעת החלקה.

הדגם הזה אולי נראה כמו סניקרס רגיל אבל הוא בהחלט לא מרגיש כמו אף סניקרס שאי פעם נעלת!

"השילוש הקדוש": חברה אמריקאית - טכנולוגיה שווצרית - יצור בסין.

800 ₪ 0 ₪
התקשרו ל-9418*

הדגם הראשון שאיתו חברת קסלרו התחילה את הדרך, והיום החברה מייצרת את אותה הנעל עם הרבה יותר שיפורים נוחים. בשל יצירת טכנולוגיה ייחודית משלה חברת Xelero הפכה לאחת החברות מובילות בעולם בתחום הנעלה אורטופדית להליכה וריצה. מאחורי כל דגם מסתתרת טכנולוגיה שוויצרית ופטנט יחודי לנעלי קסלרו (מס' פטנט US B,474,154,B2). חווית ההליכה בנעלי קסלרו שונה לחלוטין מכל נעל שנעלתם עד היום!

במחיר מבצע עד גמר המלאי!

ליאת לוי
תודה לרפאל על השירות האדיב, והמקצועיות! שמחתי להגיע למקום עם מחירים נוחים ואנשים נפלאים!
ליאת לוי
אבי לוי
השירות שלכם שווה הכל. הייתי כרגע בסניף ירושלים ואני חייב לציין שאליחי הטכנאי שטיפל בי מקצועי ואמין. ממש מרוצה מכם! תודה!
אבי לוי
נופר שמעון
אני חיילת ועשיתי מדרסים במכון עקב אכילס בירושלים. שירות מקצועי אלופים!
נופר שמעון
אייל קולורני
אחד המקומות המקצועיים ביותר! מקצועיות, שירות ואדיבות ברמה גבוהה שלא נתקלתי בה בתחום הזה בעבר.
אייל קולורני
‏תמי משען רבני
הופנתי ע"י אורטופד להתקין מכשיר A F O למנוע צניחת כף רגל וקרסול פניתי למספר חניות המטפלים בבעיות אורטופדיות ולא נעינתי לצרכים ..בשיחת טלפון עם חנות בשם "עקב אכילס" דיברתי עם אליחי זאנה הסברתי לו את הבעיה ולהפתעתי דאג להזמין לי את המדרס המיוחד תוך מספר ימים התקשר אליחי הגעתי לחנות שנפתחה חדש בבנין שערי העיר רחוב יפו 216 ירושלים. אליחי היה במקום טיפל בנו בסבלנות והתאים לי את המכשיר לרגל בדייקנות וביקש שכל בעיה שתהיה יטופל ברצון ..תודה לאליחי על שירות הטוב והסבלנת .וממליצה מאוד. .אלי ותמי משען פיסגת זאב ירושלים
‏תמי משען רבני
רעם שפירא
עשיתי בסניף בראשל"צ והמדרסים מעולים. אני עושה הרבה ספורט והמדרסים נשארו איתי לתקופה ארוכה ללא בלאי. המחיר לא זול אבל גם לא יקר משמעותית מאלו שניסיתי קודם ואלו שאתם עשיתם לי היו הטובים ביותר, העמידים ביותר והנוחים ביותר. גם כשרציתי לעשות שוב אחרי כמה שנים חזרתי (וד.א המדרס נשאר תקין, פשוט רציתי עוד אחד ספייר לנעליים אחרות). ממליץ מאוד.
רעם שפירא
חי אלעזר
מקצוענים!!! לא כל יום מוצאים אנשים כמוכם, תודה רבה לכם צוות עקב אכילס❤
חי אלעזר
אבירם טרוזמן
שירות אמין ומקצועי, עזר לי מאד, פשוט אלופים!!!!
אבירם טרוזמן
יונתן גלוזמן
אני חייל קרבי ועשיתי מדרסים בעקב אכילס בירושלים. הרגשה הכי טובה שיש אני עם המדרסים כבר חצי שנה ואני מאוד מרוצה!
יונתן גלוזמן
פזית יהב
תודה מיוחדת לרפאל מ"עקב אכילס" סניף ראשון לציון, על השירות הנפלא המקצועיות והיחס המסור, בהתאמת המדרסים ובחירת נעל מושלמת עבור בני. בהחלט ראוי לציון ולשבח!
פזית יהב
קבל עדכונים על מבצעים באתר!